SmålandsTouren
  START    TOURFORMAT    STARTER    SPELARE    RESULTAT    Senaste anmälan: Johnny Hall, BK Cahoot  

Spelare

Följande spelare är anmälda just nu:

Namn
Klubb
Tävling
Start
Aarre Gröhn Gislaveds BK Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Alex Matoush BK Sture Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Värnamo 2011 Söndagen den 6 mars 11:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Alexander Johansson Kulladals BS Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Alexander Martinsson BK June Nässjö 2010 Söndagen den 5 december 15:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Värnamo 2011 Tisdagen den 29 mars 19:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Tisdagen den 3 maj 10:00
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Alexandra Pettersson BK Örnen Jönköping 2010 Lördagen den 30 oktober 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Måndagen den 28 mars 19:00
Eksjö 2011 Måndagen den 2 maj 19:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Alida Molander Team X-Calibur BK Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Anders Gustafsson Vetlanda BC Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Anders Hempel Jönköpings BS/Boys Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Anders Johansson BK Viskan Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Anders Johansson Team Värnamo BC Värnamo 2011 Måndagen den 28 mars 19:00
Värnamo 2011 Onsdagen den 30 mars 19:00
Anders Karlsson BK Trix Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Söndagen den 5 december 15:00
Anders Karlsson Ten-Pin Club Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Anders Larsson Team Mariestad BK Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Anders Nerfv Jönköpings BS/Boys Jönköping 2010 Onsdagen den 27 oktober 19:00
Nässjö 2010 Måndagen den 27 december 18:00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Anders Palmgren Vetlanda BC Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 5 mars 11:00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Anders Rogvall Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2010 Semifinal
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Värnamo 2011 Onsdagen den 30 mars 19:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Anders Svensson Vetlanda BC Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 5 mars 11:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
André Fredriksson Tingsryd KK Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Andreas Gustavsson BK Loket Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Andreas Wester Team Tranås BC Jönköping 2010 Söndagen den 31 oktober 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Värnamo 2011 Måndagen den 28 mars 19:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Eksjö 2011 Fredagen den 22 april 11:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Eksjö 2011 Semifinal
Eksjö 2011 Stegfinal 1 - 2:an mot 3:an
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Anette Carlsson BK Team Trollhättan Eksjö 2011 Tisdagen den 26 april 18:30
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Angelica Davidsson Vetlanda BC Eksjö 2011 Söndagen den 17 april 16:00
Ann Svahn Eksjö BK/EBOK Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2011 Semifinal
Eksjö 2011 Onsdagen den 20 april 18:30
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Anna Järnland Scandinavia BC Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Anna Paulsson Team Värnamo BC Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 25 januari 19:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 februari 11:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Anna-Lena Lagerström BK Origo Jönköping 2010 Lördagen den 30 oktober 11:00
Anton Ahlgren Team Clan BK Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Anton Olsson Team Tranås BC Värnamo 2011 Tisdagen den 29 mars 19:00
Anton Persson Team Clan BK Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Värnamo 2011 Tisdagen den 29 mars 19:00
Arne Melin Jönköpings BK Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Bengt Carlsson Team Värnamo BC Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Värnamo 2011 Tisdagen den 29 mars 19:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Eksjö 2011 Fredagen den 22 april 11:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Bengt Lindström Forsheda BK Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Eksjö 2011 Måndagen den 2 maj 19:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Bengt Widerström BK Viskan Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Benny Ahnberg Gislaveds BK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Värnamo 2011 Lördagen den 5 mars 11:00
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Benny Rancinger Gislaveds BK Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Värnamo 2011 Tisdagen den 29 mars 19:00
Eksjö 2011 Fredagen den 22 april 11:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Besim Gül Hjo Bowlingklubb Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Billy Magnusson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2010 Lördagen den 30 oktober 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 13:45
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Eksjö 2011 Lördagen den 23 april 11:00
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Björn Ohlsson BK Cahoot Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Caj Broström BK Vallonen Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 5 mars 11:00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Kvartsfinal - Söndag 22 maj 13.00
Camilla Lindqvist BK Flash Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Eksjö 2011 Tisdagen den 26 april 18:30
Carl Kindberg Nybro IF Jönköping 2010 Lördagen den 30 oktober 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Carl-Gunnar Bergh Team Blue BK Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Cathrine Lindström BK Viskan Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Eksjö 2011 Tisdagen den 3 maj 10:00
Christer Danielsson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2011 Semifinal
Värnamo 2011 Stegfinal 2 - Vinnare stegfinal 1 mot 1:an
Eksjö 2011 Måndagen den 2 maj 19:30
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 10:00
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Eksjö 2011 Semifinal
Eksjö 2011 Stegfinal 2 - Vinnare stegfinal 1 mot 1:an
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Kvartsfinal - Söndag 22 maj 13.00
Superfinal 2010-11 Stegfinal 2 - Vinnaren stegfinal 1 mot 1:an
Christer Hellman Team Gamleby BC Jönköping 2010 Söndagen den 7 november 11:00
Nässjö 2010 Onsdagen den 29 december 18:00
Christer Hjort Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Christer Nilsson Oskarshamns BK Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 5 mars 11:00
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Christer Svensson Vetlanda BC Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 5 mars 11:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Christer Wendel Team Värnamo BC Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 13:45
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Värnamo 2011 Tisdagen den 29 mars 19:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Eksjö 2011 Fredagen den 22 april 11:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Christian Carpman BK Arn Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Christoffer Birgersson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 13:45
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Christoffer Dyplin BK Viskan Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Clas Nilsson LC 17 BK Kristinehamn Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Conny Hagehed Glasrikets KK Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Daniel Fransson Team Värnamo BC Eksjö 2011 Fredagen den 22 april 11:00
Eksjö 2011 Måndagen den 2 maj 19:30
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Eksjö 2011 Semifinal
Daniel Gustafsson Sundbybergs IK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2010 Semifinal
Jönköping 2010 Stegfinal 1 - 2:an mot 3:an
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Värnamo 2011 Onsdagen den 30 mars 19:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 20 april 18:30
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Eksjö 2011 Semifinal
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Kvartsfinal - Söndag 22 maj 13.00
Daniel Karlsson BK 62 Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Tisdagen den 25 januari 19:00
Daniel Kåhlman Team Gamleby BC Jönköping 2010 Söndagen den 7 november 11:00
Nässjö 2010 Onsdagen den 29 december 18:00
Daniel Modig Team Linköping BC Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Daniel Nylander Eksjö BK/EBOK Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Daniel Olin Team Värnamo BC Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 13:45
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Värnamo 2011 Onsdagen den 30 mars 19:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Daniel Ström BK June Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 20 april 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Dannie Madsen Team Clan BK Nässjö 2010 Lördagen den 18 december 14:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Denise Alonso Rodriguez Forsheda BK Värnamo 2011 Söndagen den 13 februari 11:00
Dennis Johansson BKF Falkenberg Jönköping 2010 Söndagen den 7 november 11:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Nässjö 2010 Semifinal
Nässjö 2010 Stegfinal 2 - Vinnare stegfinal 1 mot 1:an
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2011 Semifinal
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Kvartsfinal - Söndag 22 maj 13.00
Superfinal 2010-11 Stegfinal 1 - 3:an mot 2:an
Elaine Jatko-Lundberg BK Högland Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Eksjö 2011 Tisdagen den 26 april 18:30
Elin Adolfsson Team X-Calibur BK Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Elinor Blick BK Rubinen Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 5 december 15:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Emelie Hjorth Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Emil Fahlén BK Friends Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Emil Johansson IK Cyrus Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Eksjö 2011 Tisdagen den 26 april 18:30
Emma Lind BK Viskan Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Emma Samuelsson BK Oden Falköping Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 februari 11:00
Eksjö 2011 Måndagen den 2 maj 19:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 februari 11:00
Eksjö 2011 Måndagen den 2 maj 19:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Erik Florå BK Cahoot Värnamo 2011 Söndagen den 13 februari 11:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Erik Kyrk BK Kyrk Skövde Jönköping 2010 Onsdagen den 27 oktober 19:00
Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 25 januari 19:00
Värnamo 2011 Onsdagen den 30 mars 19:00
Evy Johansson Vetlanda BC Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Filip Jansson Forsheda BK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 13:45
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Filip Lindbjer BK June Jönköping 2010 Onsdagen den 27 oktober 19:00
Nässjö 2010 Söndagen den 5 december 15:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2011 Semifinal
Eksjö 2011 Onsdagen den 20 april 18:30
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Eksjö 2011 Semifinal
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Kvartsfinal - Söndag 22 maj 13.00
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Fredric Flink Tingsryd KK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Lördagen den 18 december 14:00
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Värnamo 2011 Onsdagen den 30 mars 19:00
Fredrik Johansson Nybro IF Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Fredrik Kraft Team Tranås BC Nässjö 2010 Tisdagen den 25 januari 19:00
Fredrik Mangotsson Nybro IF Jönköping 2010 Lördagen den 30 oktober 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Lördagen den 18 december 14:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2010 Semifinal
Fredrik Nilsson Team Tranås BC Jönköping 2010 Söndagen den 31 oktober 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 25 januari 19:00
Värnamo 2011 Måndagen den 28 mars 19:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Fredrik Nyberg Södra BK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Fredrik Wilén Team Linköping BC Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2010 Semifinal
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Värnamo 2011 Lördagen den 5 mars 11:00
Värnamo 2011 Söndagen den 6 mars 11:00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Eksjö 2011 Tisdagen den 26 april 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Frida Sethsson Vimmerby BK Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Nässjö 2010 Semifinal
Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Gabriel Karlsson Team Mariestad BK Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Georg Andersson Vetlanda BC Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 5 mars 11:00
Eksjö 2011 Tisdagen den 26 april 18:30
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Glenn Johansson BK Skrufscha Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Nässjö 2010 Onsdagen den 5 januari 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Värnamo 2011 Måndagen den 28 mars 19:00
Eksjö 2011 Tisdagen den 26 april 18:30
Gustav Green BK Taifun Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Göran Alm BK Pondus Nässjö 2010 Lördagen den 1 januari 16:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Hans Svärdh Eksjö BK/EBOK Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 10:00
Hans-Ingmar Jansson Forsheda BK Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Henrik Ahlstrand Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2010 Semifinal
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Nässjö 2010 Semifinal
Nässjö 2010 Stegfinal 1 - 2:an mot 3:an
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Kvartsfinal - Söndag 22 maj 13.00
Henrik Svensson BK Viskan Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Håkan Andersson Team Linköping BC Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Ida Andersson BK Högland Nässjö 2010 Måndagen den 27 december 18:00
Nässjö 2010 Onsdagen den 29 december 18:00
Värnamo 2011 Tisdagen den 29 mars 19:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Jacob Carlsson Team Gamleby BC Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Onsdagen den 29 december 18:00
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Eksjö 2011 Tisdagen den 26 april 18:30
Eksjö 2011 Måndagen den 2 maj 19:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Jan Engqvist Jönköpings BS/Boys Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 13:45
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Jan Ingvarsson Team Värnamo BC Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Nässjö 2010 Semifinal
Värnamo 2011 Tisdagen den 29 mars 19:00
Jan Larsen Team Clan BK Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Måndagen den 27 december 18:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Jan Niskanen Bogesunds BK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Janina Lindberg BK Merci Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Jenny Wegner BK Femtionian Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Jerry Eriksson BK Ös På Värnamo 2011 Lördagen den 5 mars 11:00
Jerry Johansson Team Gamleby BC Jönköping 2010 Söndagen den 7 november 11:00
Nässjö 2010 Onsdagen den 29 december 18:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Eksjö 2011 Fredagen den 22 april 11:00
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Eksjö 2011 Semifinal
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Jesper Brodin BK Cahoot Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Jesper Larsen Team Pergamon BC Jönköping 2010 Onsdagen den 27 oktober 19:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 13:45
Nässjö 2010 Måndagen den 27 december 18:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 25 januari 19:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Eksjö 2011 Tisdagen den 26 april 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Jesper Svensson Team Pergamon BC Värnamo 2011 Tisdagen den 29 mars 19:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Jimmy Andersson Forsheda BK Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Jimmy Eriksson BK Brio Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Söndagen den 5 december 15:00
Joachim Karlsson Team Tranås BC Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Joakim Ljungkvist Team Mariestad BK Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Joel Karlsson BK Kyrk Skövde Jönköping 2010 Onsdagen den 27 oktober 19:00
Johan Bergqvist Nybro IF Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Johan Bjerhag Vetlanda BC Värnamo 2011 Lördagen den 5 februari 11:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2011 Semifinal
Johan Hedberg Brutus Club Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Johan Helldén BKF Falkenberg Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Johan Igelström BK Nobel Nässjö 2010 Lördagen den 18 december 14:00
Johan Lantz BK June Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Johan Lind BK Viskan Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Johan Olsson Team Gamleby BC Jönköping 2010 Söndagen den 7 november 11:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Eksjö 2011 Fredagen den 22 april 11:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Johan Sundqvist Zorrow Club Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Måndagen den 28 mars 19:00
Johan Waxegård Varta BK Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 13:45
Nässjö 2010 Lördagen den 1 januari 16:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Johannes Gül Hjo Bowlingklubb Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
John Gustavsson BK Full House Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
John Johansson Borås GIF BK Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Johnny Hall BK Cahoot Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2010 Semifinal
Nässjö 2010 Onsdagen den 5 januari 11:00
Värnamo 2011 Tisdagen den 29 mars 19:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Eksjö 2011 Fredagen den 22 april 11:00
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Johnny Josefsson Team Mariestad BK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Joline Persson Planefors Team X-Calibur BK Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Jon Petersson Örgryte IS BF Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Jonas Gustafsson BK Pondus Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Jonas Holmér Nybro IF Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Måndagen den 27 december 18:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Jonas Lindahl Forsheda BK Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Jonas Wehlin City Club Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jonathan Karlsson Team Gamleby BC Nässjö 2010 Onsdagen den 29 december 18:00
Jonathan Martinsson Team Clan BK Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Jonny Aulander BK June Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Nässjö 2010 Semifinal
Jörgen Andersson Team Clan BK Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Onsdagen den 5 januari 11:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 20 april 18:30
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Jörgen Balgård Eksjö BK/EBOK Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 13:45
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Eksjö 2011 Tisdagen den 26 april 18:30
Eksjö 2011 Måndagen den 2 maj 19:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Karin Sjögren Team Värnamo BC Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 25 januari 19:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 februari 11:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Eksjö 2011 Måndagen den 2 maj 19:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Katrin Jansson Spader Dam Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Värnamo 2011 Tisdagen den 29 mars 19:00
Kenny Heiman Brutus Club Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Kent Andersson Team Clan BK Nässjö 2010 Lördagen den 18 december 14:00
Kent Karlsson Forsheda BK Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Kenth Burenby BK Pondus Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Kevin Almqvist BK June Jönköping 2010 Lördagen den 30 oktober 11:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Kim Lingvall Nybro IF Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Onsdagen den 5 januari 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 februari 11:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2011 Onsdagen den 20 april 18:30
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Eksjö 2011 Semifinal
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Kim Ojala Team Pergamon BC Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Kurt Söderström Mini Arccus Club Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Söndagen den 5 december 15:00
Lars Johansson Forsheda BK Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Lars Pejstrup Team Mariestad BK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2010 Semifinal
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Nässjö 2010 Semifinal
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Kvartsfinal - Söndag 22 maj 13.00
Lars-Erik Carlsson BK Pondus Nässjö 2010 Måndagen den 27 december 18:00
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Lars-Erik Ståhlgren BK Hulingen (n) Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 13:45
Lars-Göran Wetterholm Team Värnamo BC Värnamo 2011 Måndagen den 28 mars 19:00
Lars-Hjalmar Gerdtman Forsheda BK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 13:45
Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Lars-Johan Björk Marbodals BS Jönköping 2010 Onsdagen den 27 oktober 19:00
Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 25 januari 19:00
Lars-Olof Persson Landvetter BF (n) Nässjö 2010 Måndagen den 27 december 18:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
LarsÅke Gustafsson Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Värnamo 2011 Onsdagen den 30 mars 19:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 20 april 18:30
Leif Backe Eksjö BK/EBOK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Leif Gröhn Forsheda BK Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2011 Semifinal
Lena Henriksson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Lennart Peterson Forsheda BK Värnamo 2011 Onsdagen den 30 mars 19:00
Lennart Wester Team Tranås BC Jönköping 2010 Söndagen den 31 oktober 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 25 januari 19:00
Värnamo 2011 Måndagen den 28 mars 19:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Eksjö 2011 Fredagen den 22 april 11:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Lennart Wiberg Jönköpings BK Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Linda Jelson BK Qvinns Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 13:45
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Linda Jönsson Team Suxxess BC Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Linus Eliasson BK Triss Nässjö 2010 Söndagen den 5 december 15:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Linus Vedin Team Clan BK Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Eksjö 2011 Tisdagen den 3 maj 10:00
Linus Wiberg Jönköpings BK Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Lisbeth Uddemar Jönköpings BS/Boys Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Magnus Andersson Team Linköping BC Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Söndagen den 5 december 15:00
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Nässjö 2010 Semifinal
Värnamo 2011 Lördagen den 5 mars 11:00
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 10:00
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Magnus Johnson Jr Team Pergamon BC Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Magnus Nordh BK Sture Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Värnamo 2011 Söndagen den 6 mars 11:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Magnus Wedman BK Arn Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Makis Manthos Marbodals BS Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Malin Andersson BK Högland Jönköping 2010 Onsdagen den 27 oktober 19:00
Malin Skoglund BK Cahoot Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Marcus Henriksson BK Joker Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Nässjö 2010 Semifinal
Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Margaretha Carlsson BK Linnéa Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2010 Semifinal
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Värnamo 2011 Måndagen den 28 mars 19:00
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Maria Damsö-Reehn Team Växjö BC Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Mark Hitchin Nybro IF Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Markus Jansson BK Jösse Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Markus Landgren Team Clan BK Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Martin Aldebert Vimmerby BK Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Martin Helgegren BK June Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Martin Järnland Kulladals BS Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 5 december 15:00
Nässjö 2010 Onsdagen den 5 januari 11:00
Värnamo 2011 Lördagen den 5 februari 11:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Eksjö 2011 Lördagen den 23 april 11:00
Eksjö 2011 Måndagen den 2 maj 19:30
Martin Lago Team Tranås BC Jönköping 2010 Söndagen den 31 oktober 11:00
Mathias Cassegård Team Tranås BC Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 25 januari 19:00
Mats Andersson BK 62 Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 februari 11:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 20 april 18:30
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Eksjö 2011 Semifinal
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Mats Malmsjö Södra BK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Mats Wahlström Marbodals BS Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Måndagen den 28 mars 19:00
Eksjö 2011 Tisdagen den 26 april 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Mats-Peter Palmqvist Varta BK Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 13:45
Nässjö 2010 Lördagen den 1 januari 16:00
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 10:00
Mattias Hellmansson Team Tranås BC Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Mattias Lindqvist Höganäs BC Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Mattias Melin KS Edsbowlarna Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Mattias Tiveljung BK Kåess Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Michael Söderberg BK June Jönköping 2010 Söndagen den 7 november 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Mikael Andreasson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Eksjö 2011 Tisdagen den 26 april 18:30
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Eksjö 2011 Semifinal
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Mikael Jäine Bogesunds BK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Mikael Karlsson Vetlanda BC Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 5 mars 11:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Mikael Lind BK Viskan Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2011 Semifinal
Eksjö 2011 Lördagen den 23 april 11:00
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Eksjö 2011 Semifinal
Eksjö 2011 Stegfinal 1 - 2:an mot 3:an
Eksjö 2011 Stegfinal 2 - Vinnare stegfinal 1 mot 1:an
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Kvartsfinal - Söndag 22 maj 13.00
Mikael Mårtensson Forsheda BK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Värnamo 2011 Onsdagen den 30 mars 19:00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Mikael Öhrling Zorrow Club Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Värnamo 2011 Måndagen den 28 mars 19:00
Eksjö 2011 Måndagen den 2 maj 19:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Mimmi Persson BK Linnéa Jönköping 2010 Onsdagen den 27 oktober 19:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Värnamo 2011 Tisdagen den 29 mars 19:00
Monika Lundblad BK Eva (n) Jönköping 2010 Lördagen den 30 oktober 11:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Nicklas Jaensson Team Gamleby BC Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Nässjö 2010 Onsdagen den 29 december 18:00
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Eksjö 2011 Semifinal
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Nicklas Svensk Södra BK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2010 Semifinal
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Niclas Haskovec Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2010 Semifinal
Jönköping 2010 Stegfinal 1 - 2:an mot 3:an
Jönköping 2010 Stegfinal 2 - Vinnare stegfinal 1 mot 1:an
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Värnamo 2011 Onsdagen den 30 mars 19:00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Niclas Mårtensson Forsheda BK Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Eksjö 2011 Måndagen den 2 maj 19:30
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Niklas Antonsson IF Raketen Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Niklas Hedberg Götene BK Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Niklas Johansson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2010 Onsdagen den 27 oktober 19:00
Nässjö 2010 Söndagen den 5 december 15:00
Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Eksjö 2011 Måndagen den 2 maj 19:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Niklas Linderholm IFK Borås Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Ola Gustavsson BK June Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Ola Mattsson KS Edsbowlarna Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Oliver Oscarsson IFK Borås Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2011 Tisdagen den 26 april 18:30
Eksjö 2011 Tisdagen den 3 maj 10:00
Olle Gannerud Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Owe Nordh Nybro IF Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Pasi Granlund Team Värnamo BC Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 13:45
Patrick Hjorth Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Patrik Ahlstrand Team Mariestad BK Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 februari 11:00
Patrik Palmgren Jönköpings BS/Boys Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Patrik Rytterlund Team Mariestad BK Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Lördagen den 23 april 11:00
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Eksjö 2011 Semifinal
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Peder Grimsen BK Flash Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Nässjö 2010 Semifinal
Nässjö 2010 Stegfinal 1 - 2:an mot 3:an
Nässjö 2010 Stegfinal 2 - Vinnare stegfinal 1 mot 1:an
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Eksjö 2011 Tisdagen den 26 april 18:30
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Kvartsfinal - Söndag 22 maj 13.00
Pelle Thell BK Rubinen Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Per Carlsson Team Gamleby BC Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Onsdagen den 29 december 18:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Per Frisell Lusaskens BK (n) Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Per Haag Forsheda BK Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Per Höglander Varta BK Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Nässjö 2010 Lördagen den 1 januari 16:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 10:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Per Johansson Team Baltzar BC Nässjö 2010 Tisdagen den 25 januari 19:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Per Montén BK Frigg Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 februari 11:00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2011 Semifinal
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Kvartsfinal - Söndag 22 maj 13.00
Per-Erik Nilsson Kalmar AIK BK Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Onsdagen den 5 januari 11:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Peter Aronsson BK 64 Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Nässjö 2010 Semifinal
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Lördagen den 23 april 11:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Peter Brusewitz BK Kåess Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Eksjö 2011 Tisdagen den 26 april 18:30
Peter Eklind Team Tranås BC Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Peter Eriksson BK Cahoot Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Nässjö 2010 Måndagen den 27 december 18:00
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Nässjö 2010 Semifinal
Värnamo 2011 Lördagen den 5 mars 11:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2011 Semifinal
Värnamo 2011 Stegfinal 1 - 2:an mot 3:an
Värnamo 2011 Stegfinal 2 - Vinnare stegfinal 1 mot 1:an
Eksjö 2011 Onsdagen den 20 april 18:30
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Peter Hellström Team Clan BK Jönköping 2010 Söndagen den 7 november 11:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2010 Semifinal
Jönköping 2010 Stegfinal 2 - Vinnare stegfinal 1 mot 1:an
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2011 Onsdagen den 20 april 18:30
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Kvartsfinal - Söndag 22 maj 13.00
Peter Nordenson Team Clan BK Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 20 april 18:30
Pia Tedhamn Linköpings DBS Zorita Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Onsdagen den 5 januari 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Måndagen den 28 mars 19:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 20 april 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Pierre Hjalmarsson Jönköpings BS/Boys Nässjö 2010 Måndagen den 27 december 18:00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Pierre Wilhelmsson Getinge Bowling BK Eksjö 2011 Tisdagen den 26 april 18:30
Pontus Andersson Team Clan BK Jönköping 2010 Onsdagen den 27 oktober 19:00
Nässjö 2010 Söndagen den 5 december 15:00
Nässjö 2010 Onsdagen den 29 december 18:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Värnamo 2011 Tisdagen den 29 mars 19:00
Pontus Martinsson Team Clan BK Jönköping 2010 Onsdagen den 27 oktober 19:00
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Nässjö 2010 Semifinal
Värnamo 2011 Tisdagen den 29 mars 19:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2011 Semifinal
Eksjö 2011 Tisdagen den 3 maj 10:00
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Kvartsfinal - Söndag 22 maj 13.00
Pontus Olsson Tingsryd KK Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Pontus Svensson BK Cahoot Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Tisdagen den 25 januari 19:00
Pär Eriksson Nyköpings BK (H) Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Söndagen den 5 december 15:00
Rasmus Andersson IFK Borås Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 25 januari 19:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 10 mars 12.30
Eksjö 2011 Tisdagen den 3 maj 10:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Kvartsfinal - Söndag 22 maj 13.00
Rebecka Jr Larsen BK Högland Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Nässjö 2010 Kvartsfinal 10,00
Rickard Nilsson Varta BK Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 13:45
Nässjö 2010 Lördagen den 1 januari 16:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 10:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Robert Asplund Forsheda BK Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Robert Bäckman BK Viskan Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Robert Lindberg BK Jösse Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Robert Palmgren Jönköpings BS/Boys Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Jönköping 2010 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2010 Semifinal
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Robin Axeborg BK Cahoot Jönköping 2010 Lördagen den 30 oktober 11:00
Jönköping 2010 Söndagen den 7 november 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 februari 11:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Eksjö 2011 Söndagen den 17 april 16:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Roland Nilsson BK Nobel Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Söndagen den 5 december 15:00
Nässjö 2010 Lördagen den 18 december 14:00
Rose-Marie Johansson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 20 april 18:30
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Sabina Asplund BK Högland Värnamo 2011 Onsdagen den 30 mars 19:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Sandra Granfeldt BK Hallandia Nässjö 2010 Onsdagen den 5 januari 11:00
Sara Junekind Linköpings DBS Zorita Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Sebastian Mårtensson Team Värnamo BC Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Värnamo 2011 Onsdagen den 30 mars 19:00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Sebastian Nihlmar Team Mariestad BK Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Simon Nilsson Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2010 Lördagen den 30 oktober 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Simon Östberg KS Edsbowlarna Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Siv Harrysson Forsheda BK Värnamo 2011 Söndagen den 13 februari 11:00
Staffan Friberg Team Gamleby BC Nässjö 2010 Onsdagen den 29 december 18:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Staffan Mattsson BK Cahoot Värnamo 2011 Söndagen den 13 februari 11:00
Stanislav Sebek BK Ohm Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Stefan Augustsson BKF Falkenberg Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2011 Semifinal
Stefan Johansson Olofströms BS Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Stefan Lagfalk Zorrow Club Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Stefan Lord Team Värnamo BC Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Stefan Snarberg LC 17 BK Kristinehamn Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Stefan Svahn Eksjö BK/EBOK Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 20 april 18:30
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 14:00
Stig Erlandsson Swedoor BK (n) Nässjö 2010 Måndagen den 27 december 18:00
Stig Johansson Team Värnamo BC Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2011 Semifinal
Värnamo 2011 Stegfinal 1 - 2:an mot 3:an
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Stig-Ola Lövgren Jönköpings BS/Boys Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Stig-olof Thorin Team Mariestad BK Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Stig-Ove Wisberg Huskvarna BK Jönköping 2010 Onsdagen den 27 oktober 19:00
Jönköping 2010 Söndagen den 31 oktober 11:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Susanna Kiiskinen Västerås SK BK Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Sven Lindahl Halmia BS Nässjö 2010 Tisdagen den 1 februari 18:00
Sven Petersson BK Pondus Nässjö 2010 Lördagen den 1 januari 16:00
Sören Carlsson Team Värnamo BC Jönköping 2010 Lördagen den 18 december 10:00
Nässjö 2010 Söndagen den 23 januari 16:00
Värnamo 2011 Tisdagen den 29 mars 19:00
Sören Fransson Team Värnamo BC Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Värnamo 2011 Onsdagen den 30 mars 19:00
Eksjö 2011 Fredagen den 22 april 11:00
Eksjö 2011 Måndagen den 2 maj 19:30
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Thobias Karlsson BK Joker Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Thomas Johansson BK Viskan Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Thomas Pedersen Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2010 Söndagen den 31 oktober 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Värnamo 2011 Onsdagen den 30 mars 19:00
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Kvartsfinal - Söndag 22 maj 13.00
Superfinal 2010-11 Stegfinal 1 - 3:an mot 2:an
Superfinal 2010-11 Stegfinal 2 - Vinnaren stegfinal 1 mot 1:an
Timmie Gunnarsson Tingsryd KK Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 12:30
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 10:00
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Tina Montén BS Hässle Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 februari 11:00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Tobias Jansson BK Kaskad Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Tobias Uldén Team Gamleby BC Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Nässjö 2010 Onsdagen den 29 december 18:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 25 januari 19:00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Eksjö 2011 Måndagen den 25 april 11:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Kvartsfinal - Söndag 22 maj 13.00
Tomas Andersson Jönköpings BS/Boys Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Tomas Johansson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2010 Söndagen den 5 december 11:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 25 januari 19:00
Tomas Magnusson Forsheda BK Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Värnamo 2011 Torsdagen den 31 mars 19:00
Tomas Qvist Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Söndagen den 16 januari 16:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Värnamo 2011 Onsdagen den 30 mars 19:00
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Kvartsfinal - Söndag 22 maj 13.00
Tommie Rudolfsson Nybro IF Jönköping 2010 Lördagen den 30 oktober 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Lördagen den 18 december 14:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Värnamo 2011 Lördagen den 5 februari 11:00
Värnamo 2011 Lördagen den 12 mars 11:00
Eksjö 2011 Lördagen den 23 april 11:00
Eksjö 2011 Lördagen den 30 april 11:00
Eksjö 2011 Kvartsfinal 10,00
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 12.30
Tommy Lundh Team Baltzar BC Jönköping 2010 Lördagen den 30 oktober 11:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Tommy Lundqvist BK Sture Värnamo 2011 Söndagen den 6 mars 11:00
Tommy Petersson Sunnerbo BK Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 10:00
Tommy Wedman Tidaholms Pensionärers BK (h) Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Tommy Zander BK Nobel Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Söndagen den 5 december 15:00
Torgny Sundkvist BK Trix Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Söndagen den 5 december 15:00
Totte Togö Team Linköping BC Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Nässjö 2010 Torsdagen den 6 januari 10:00
Värnamo 2011 Måndagen den 28 mars 19:00
Tuomo Halonen Södra BK Jönköping 2010 Lördagen den 30 oktober 11:00
Jönköping 2010 Lördagen den 4 december 10:30
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Ulf Danielsson Eksjö BK/EBOK Eksjö 2011 Lördagen den 7 maj 13:30
Ulf Johansson BK Viskan Jönköping 2010 Söndagen den 12 december 11:00
Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 19:30
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 09:00
Eksjö 2011 Onsdagen den 4 maj 18:30
Vesa Rontti IKW/Köping BK Jönköping 2010 Lördagen den 6 november 11:00
Victor Gavelli Forsheda BK Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Victor Kyrk BK Kyrk Skövde Jönköping 2010 Onsdagen den 27 oktober 19:00
Jönköping 2010 Onsdagen den 15 december 19:00
Nässjö 2010 Tisdagen den 25 januari 19:00
Värnamo 2011 Onsdagen den 30 mars 19:00
Värnamo 2011 Kvartsfinal 10.00
Victoria Johansson Team X-Calibur BK Jönköping 2010 Onsdagen den 27 oktober 19:00
Nässjö 2010 Söndagen den 5 december 15:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Viktoria Thell Team Tranås BC Värnamo 2011 Tisdagen den 29 mars 19:00
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Winn Johansson Lusaskens BK (n) Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 15:30
Yvonne Axelsson Forsheda BK Värnamo 2011 Söndagen den 13 februari 11:00
Yvonne Bjelke-Larsen BK Högland Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Fredagen den 4 februari 12:00
Värnamo 2011 Lördagen den 2 april 16:00
Yvonne Sandblom Jönköpings BS/Boys Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Söndagen den 13 mars 11:00
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Åke Igefjord Eksjö BK/EBOK Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Åsa Bilker Eksjö BK/EBOK Jönköping 2010 Lördagen den 11 december 11:00
Nässjö 2010 Söndagen den 30 januari 16:00
Värnamo 2011 Söndagen den 27 mars 18:00
Eksjö 2011 Torsdagen den 5 maj 18:30
Superfinal 2010-11 SuperSemiFinal - Lördag 21 maj 10.00
Superfinal 2010-11 Åttondelsfinal - Söndag 22 maj 10.00
 
Supersemifinal
 
Starttider
 
Aktuella resultat
 
Visa alla starter
 
Visa alla spelare
 

 

Anmälningsstatistik

Startande spelare:   320
Totalt antal starter: 1111
Spelade starter: 1111
Män/kvinnor: 84% män,
16% kvinnor
 

 

Tävlingsperioder

Jönköping 9/10 - 18/12
Final: 19/12
 
Nässjö 5/12 - 4/2
Final: 5/2
 
Värnamo 5/2 - 2/4
Final: 3/4
 
Eksjö 2/4 - 7/5
Final: 8/5
 
SuperSemifinal 21/5 (Arena)
Superfinal 22/5 (Arena)
Olika profiler!
 

 

Prispengar/deltävling

1:a   12 000 kr
2:a     7 000 kr
3:a     5 000 kr
4:a     3 000 kr
5-8:e     2 000 kr
9-12:e     1 500 kr
13-16:e     1 200 kr
17-18:e     1 100 kr
19-20:e     1 000 kr